Processing math: 0%

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

The von Neumann algebra associated with an infinite number of -free noncommutative gaussian random variables

Tom 73 / 2006

Janusz Wysoczański Banach Center Publications 73 (2006), 435-438 MSC: 47C15, 60F05. DOI: 10.4064/bc73-0-35

Streszczenie

We show that the von Neumann algebras generated by an infinite number of t-deformed free gaussian operators are factors of type I_{\infty}.

Autorzy

  • Janusz WysoczańskiInstitute of Mathematics
    Wroc/law University
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wroc/law, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek