Processing math: 0%

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Application of methods to the Levi problem on complex manifolds

Tom 123 / 2019

Takeo Ohsawa Annales Polonici Mathematici 123 (2019), 459-466 MSC: Primary 32A36; Secondary 32T27. DOI: 10.4064/ap171228-3-10 Opublikowany online: 8 February 2019

Streszczenie

L^2 methods for extending holomorphic sections of semipositive bundles are applied to show the holomorphic convexity of complex spaces under several conditions.

Autorzy

  • Takeo OhsawaGraduate School of Mathematics
    Nagoya University
    Chikusaku Furocho, Nagoya, 464-8602 Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek