Loading [MathJax]/config/TeX-AMS_HTML.js

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

On an ODE problem for equisingularities

Tom 38 / 1980

Tzee-Char Kuo Annales Polonici Mathematici 38 (1980), 76-85 DOI: 10.4064/ap-38-1-76-85

Streszczenie

A type of ODE is studied. The results are applied to algebraic geometry. An unsolved ODE problem is proposed.

Autorzy

  • Tzee-Char Kuo

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek