Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2017 z IP 3.14.126.32

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Studia Mathematica opublikowanych w 2022 z IP 3.14.126.32

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Juntao Du, Songxiao Li, Yanhua Zhang Ann. Polon. Math. 119 (2017), 107-119MSC (2017): Primary 47B33; Secondary 30H10.10.4064/ap170405-12-7

    Vladimir Temlyakov Studia Math. 263 (2022), 199-208MSC (2022): Primary 41A65; Secondary 46B99.10.4064/sm200918-22-5
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26439792
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem