Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2015 z IP 3.17.156.168

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2022 z IP 3.17.156.168

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Wojciech Banaszczyk, Artur Lipnicki Ann. Polon. Math. 115 (2015), 123-144MSC (2015): Primary 41A10; Secondary 52C07.10.4064/ap115-2-2

    Thieu Huy Nguyen, Thi Van Nguyen, Truong Xuan Pham, Thi Ngoc Ha Vu Ann. Polon. Math. 129 (2022), 147-174MSC (2022): Primary 35Q30; Secondary 35B10, 58J35.10.4064/ap210811-25-6
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26445048
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem