Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2012 z IP 3.138.106.12

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Fundamenta Mathematicae opublikowanych w 2024 z IP 3.138.106.12

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Honghui Yin, Zuodong Yang Ann. Polon. Math. 104 (2012), 293-308MSC (2012): Primary 35J25; Secondary 35J60.10.4064/ap104-3-6

    Thomas Gilton Fund. Math. 265 (2024), 15-33MSC (2024): Primary 03E04; Secondary 03E0510.4064/fm254-1-2024
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26471680
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem