Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2012 z IP 3.147.44.46

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Dissertationes Mathematicae opublikowanych w 2024 z IP 3.147.44.46

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Ze-Hua Zhou, Yu-Xia Liang, Xing-Tang Dong Ann. Polon. Math. 104 (2012), 309-319MSC (2012): Primary 47B38; Secondary 32A37, 32H02, 42B30, 47B33.10.4064/ap104-3-7

    Érik Amorim, Håkan Andréasson, Markus Kunze Dissertationes Math. 597 (2024), 93 pp.MSC (2024): Primary 83C35; Secondary 83C05.10.4064/dm231107-31-8
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26472520
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem