Imie i nazwisko | Okreg |
Michal Adamaszek | Katowice |
Jan Alboszta | Warszawa |
Tomasz Arodz | Krakow |
Jakub Bialogrodzki | Gdansk |
Piotr Bialowolski | Gdansk |
Karol Bienkowski | Lublin |
Przemyslaw Broniek | Krakow |
Piotr Buciak | Szczecin |
Jakub Byszewski | Katowice |
Szymon Chojnacki | Torun |
Tomasz Czajka | Lublin |
Adam Czepil | Wroclaw |
Tomasz Dorau | Torun |
Przemyslaw Drochomirecki | Wroclaw |
Katarzyna Drzazga | Wroclaw |
Tomasz Elsner | Wroclaw |
Jan Frankowski | Wroclaw |
Andrzej Gasiennica-Samek | Warszawa |
Lukasz Glen | Szczecin |
Jakub Gismatullin | Wroclaw |
Pawel Golonka | Krakow |
Tomasz Goss-Strzelecki | Torun |
Marcin Hauzer | Warszawa |
Lukasz Heldt | Warszawa |
Arkady Husak | Szczecin |
Wojciech Jaworski | Warszawa |
Lukasz Kaiser | Wroclaw |
Michal Kalita | Warszawa |
Lukasz Kaminski | Torun |
Grzegorz Kapustka | Krakow |
Michal Kapustka | Krakow |
Przemyslaw Klusik | Wroclaw |
Kamil Kloch | Krakow |
Eryk Kopczynski | Warszawa |
Michal Korzynski | Warszawa |
Jakub Krolikowski | Torun |
Piotr Legutko | Krakow |
Zbigniew Lender | Wroclaw |
Katarzyna Lesniewska | Szczecin |
Jaroslaw Labaziewicz | Wroclaw |
Zbigniew Laskarzewski | Katowice |
Szymon Luczkow | Katowice |
Krzysztod Maczynski | Katowice |
Rafal Mamak | Krakow |
Wojciech Martys | Lublin |
Michal Matuszewski | Katowice |
Jaroslaw Mederski | Torun |
Pawel Misiewicz | Szczecin |
Pawel Mogielnicki | Warszawa |
Lukasz Odziewa | Krakow |
Anna Oleksy | Katowice |
Piotr Paczynski | Lodz |
Jan Pelc | Lublin |
Michal Pleban | Lodz |
Szymon Plis | Krakow |
Marek Portalski | Torun |
Piotr Przytycki | Warszawa |
Pawel Rochman | Torun |
Katarzyna Rucinska | Warszawa |
Anna Rusinek | Warszawa |
Katarzyna Rybarczyk | Poznan |
Bartlomiej Siudeja | Wroclaw |
Tomasz Sobieszek | Lodz |
Marcin Stefaniak | Gdansk |
Michal Strojnowski | Warszawa |
Robert Szefler | Torun |
Marcin Swinoga | Szczecin |
Pawel Tryniecki | Lublin |
Dominik Trzupek | Krakow |
Katarzyna Twardoch | Katowice |
Olga Weber | Torun |
Marek Wieczorek | Lublin |
Tomasz Witkowski | Gdansk |
Marcin Wojnarski | Krakow |
Jakub Wojtaszczyk | Warszawa |
Dominik Wojtczak | Gdansk |
Pawel Wolff | Poznan |
Pawel Wroblewski | Krakow |
Bartosz Zajaczkowski | Lublin |
Mikolaj Zalewski | Krakow |
Pawel Zdziarski | Torun |
Jakub Zwierz | Wroclaw |
Maciej Zenczykowski | Krakow |
Zawody stopnia trzeciego odbyły się 24 i 25 kwietnia 1998 r. w Bielsku-Bialej. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!
Wszelkie uwagi, komentarze i pytania dotyczące naszej strony prosimy kierować na adres: olimp@impan.gov.pl. | Uwagi i pytania dotyczące organizacji Olimpiady Matematycznej prosimy wysyłać na adres Kierownika Organizacyjnego OM: norwa@impan.gov.pl. |
Komitet Główny Olimpiady Matematycznej,
ul. Śniadeckich 8, 00-656 Warszawa |