Processing math: 0%

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

On -estimates for solutions of the Cauchy problem for parabolic differential equations

Tom 25 / 1971

P. Besala Annales Polonici Mathematici 25 (1971), 179-185 DOI: 10.4064/ap-25-2-179-185

Autorzy

  • P. Besala

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek