Processing math: 0%

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

On Polynomially Bounded Harmonic Functions on the Lattice

Tom 57 / 2009

Piotr Nayar Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 57 (2009), 231-242 MSC: Primary 31C05; Secondary 60G50. DOI: 10.4064/ba57-3-5

Streszczenie

We prove that if f:{\bf Z}^d \to {\bf R} is harmonic and there exists a polynomial W:{\bf Z}^d \to {\bf R} such that f+W is nonnegative, then f is a polynomial.

Autorzy

  • Piotr NayarInstitute of Mathematics
    University of Warsaw
    02-097 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek