Processing math: 0%

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Dimension-free estimates on for a discrete dyadic maximal function over l^1 balls: small scales

Tom 175 / 2024

Jakub Niksiński Colloquium Mathematicum 175 (2024), 37-54 MSC: Primary 42B15; Secondary 42B25 DOI: 10.4064/cm9276-12-2023 Opublikowany online: 24 January 2024

Streszczenie

We give a dimension-free bound on l^p(\mathbb Z ^d) for the discrete Hardy–Littlewood operator over the l^1 balls in \mathbb Z ^d with small dyadic radii, where p \in [2, \infty ].

Autorzy

  • Jakub NiksińskiInstitute of Mathematics
    University of Wrocław
    50-384 Wrocław, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek