Loading [MathJax]/config/TeX-AMS_HTML.js

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Distribution des valeurs des fonctions analytiques gaussiennes

Tom 51 / 1987

Jean-Pierre Kahane Colloquium Mathematicum 51 (1987), 175-187 DOI: 10.4064/cm-51-1-175-187

Autorzy

  • Jean-Pierre Kahane

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek