Loading [MathJax]/config/TeX-AMS_HTML.js

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Second order forcing, algebraically closed structures, and large cardinals

Tom 87 / 1975

G. Cherlin Fundamenta Mathematicae 87 (1975), 141-160 DOI: 10.4064/fm-87-2-141-160

Autorzy

  • G. Cherlin

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek