Processing math: 0%

Wykorzystujemy pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.

JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A multiplier theorem for the Hankel transform on the associated Hardy space

Tom 243 / 2018

Yehao Shi, Zhongkai Li Studia Mathematica 243 (2018), 1-12 MSC: Primary 42C15; Secondary 42B30, 42B15. DOI: 10.4064/sm8161-7-2017 Opublikowany online: 5 February 2018

Streszczenie

We prove a multiplier theorem for the Hankel transform from H_{A_{\nu }}(0,\infty ), the Hardy space associated with the Bessel differential operator A_{\nu }, into H_{\nu }L^q(0,\infty ):=\{H_{\nu }f:f\in L^q(0,\infty )\}. As a consequence an extension of the Paley inequality for the Hankel transform is obtained.

Autorzy

  • Yehao ShiElementary Education College
    Capital Normal University
    Beijing 100048, China
    e-mail
  • Zhongkai LiDepartment of Mathematics
    Shanghai Normal University
    Shanghai 200234, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek